Midas Haymana Termal 0(312) 658 00 00

Spa & Wellness

Su sanatıyla yeniden doğuş…

Sadece size ayrılmış, her biri ayrı tasarlanmış toplam 12 odamızda Fin hamamı (buhar odası), kurnalı Türk Hamamı, sauna ve jakuzi seçenekleri sunulmaktadır.Önceden başkası tarafından kullanılmayan ve her defasında temizlenen size özel bu odalarda masaj, yosun ve çamur banyoları alabilir, cilt ve vücut bakımı yaptırabilirsiniz. Masaj odalarımızda sadece bize özel Midas Türk masajı, klasik ve modern masaj türleri, taş masajı, refleksoloji, spor masajı, aroma terapi, selülit masajı, lokal masajlar, uzak doğu masajları, özel hamamlarda kese ve köpük ile Türk masajı uygulanmaktadır. Ayrıca uzmanlarımız eşliğinde cilt ve vücut analizi yapılıp, lenf drenaj ile sağlıklı kas ve kan dolaşımı sağlanmaktadır.

Ruhunuzu ve Bedeninizi arındırın…

Midas Termal`de şehrin yorgunluğunu atarken Midas SPA & Wellness ile yenilenmenin ve gençleşmenin keyfini çıkarın. Haymana’ya adını veren Hayme Sultan SPA ve güzellik merkezimiz son teknoloji ile donatılmış ekipmanları, alanında uzman ekibiyle doktoru ve kişiye özel terapi seanslarıyla size yeniden doğuş yaşatacak. Eski ve yeniyi buluşturan bu yolculukta sadece bedeniniz değil, ruhunuz da şifalı sularla dinlenip, huzur bulacak.

Ayrıca egzersiz ve beslenme programı içeren sağlıklı yaşam paketlerimizle hiç olmadığınız kadar zinde olacaksınız. Kendinizi ihmal etmeyin!

ÜCRETSİZ SAĞLIK KONTROLÜ

Hemşiremiz tarafından genel sağlık durumunuza bakılarak size uygun kullanım süreleri belirlenir.

Bakım ve Uygulamalar

Masajlar

Günübirlik kullanımlarınız ya da sadece size özel termal keyfi için
aile kabinlerimiz hizmetinizde.
Sauna, termal havuz, hamam ya da,
fin hamamı, termal havuz ve hamamdan oluşan kabinlerde size özel termal keyfi için
hemen arayın:
0 (312) 658 00 00